Vela Shape: чи потрібна ця методика струнким

Заведено вважати, що целюліт — проблема лише для тих, хто має зайву вагу. Втім, на апельсинову шкірку скаржаться як люди з пишними формами, так і стрункі й худенькі. Часто трапляється так, що вага показує ледь за 50, а в дзеркалі все одно видно ці злощасні ямочки на ногах чи сідничках. 

Аби боротися з ворогом, варто знати його в обличчя, чи не так? Іншими словами, варто розуміти, що це таке та чому з’являється, а тоді вже можна й думати, як позбутися целюліту, та шукати ефективні методи.

Уявімо на хвилинку, що наше тіло — казкова фабрика, а жирові клітини — маленькі гномики, які посилено працюють на ній у товаристві з м’язовими тканинами. Коли всі регулярно й активно трудяться, то виробляють продукти для якісної життєдіяльності. Та іноді вони можуть влаштовувати протести й забувати про свої обов’язки, а відбувається це з нашої подачі.  

Файно їсти, добре спати

Приказка хороша й корисна, якщо застосовувати її правильно. Натомість ми частенько лінуємося робити бодай якісь фізичні навантаження й не надто переймаємося тим, ЩО їмо. Брак фізичних навантажень проявляється так само як і набір ваги. Виникає брак кисню, крово- та лімфопостачання в жирових тканинах, а це спричиняє зміни в їхній структурі.

З нашими умовними гномами відбувається те саме, що й з людиною в подібній ситуації: вони… гладшають. Стають все більшими та зрештою перетворюються на дрібні пухирці на шкірі — целюліт. «Браковані» клітини не виробляють продуктів для якісної життєдіяльності, зате в посиленому режимі вбирають в себе всілякий непотріб — токсини, рідини й відходи. 

Якщо з цим нічого не робити, целюліт прогресує та змінює вже стан сполучних тканин навколо жирових клітин, і тоді оці «кульки» стають помітнішими та відчуваються на дотик. 

Але ж я їм пів зернятка на день!

«Ще й спортом активно займаюся, а целюліт все одно є», — можете заперечливо похитати головою ви. Річ у тім, що жирові клітини в нашому тілі по-різному запасають та віддають жир. 

На ніжках і стегнах переважають альфа-адреналові рецептори. Коли на них діє адреналін, вони відкладають жир. Натомість на обличчі та у тканинах молочних залоз переважають бета-рецептори. Там ми насамперед і втрачаємо жир, а ось стегна та сіднички позбуваються його найважче. Крім того, з віком у шкірі утворюється менше колагену — молекул, що забезпечують пружність та еластичність шкіри. 

Тож з одного боку легкі прояви целюліту — це частина фізіології, від неї нікуди не дітись. З іншого — якщо він є наслідком малорухливого способу життя чи нездорового раціону, варто щось змінювати. Та й виглядати красиво хочеться всім.

Залиште апельсинову шкірку тим, кому вона належить за правом — апельсинам. А ми в «Ренетель» маємо краще рішення: процедура за методикою Vela Shape апаратом Slimming IV. Худенькі ви чи ні, Vela Shape підійде всім, хто хоче:

  • позбутися надмірних проявів целюліту;
  • отримати пружнішу шкіру;
  • сформувати контури тіла;
  • покращити тонус м’язів.

Звичайно, кінцевий результат залежить від індивідуальних особливостей вашого організму (стадії целюліту, стану шкіри тощо). В середньому тривалість курсу складає від 8-10 сеансів, а покращення рельєфу шкіри помітне вже після перших процедур. 

Не зволікайте й записуйтеся на курс сьогодні, а фахівці «Ренетель» подбають про зручний календар сеансів і складуть його індивідуально для вас.  Працюємо за таким графіком:

Понеділок-субота: 9:00-22:00
Неділя: вихідний

Телефонуйте: +38 (098) 720 40 90

Чекаємо на вас за адресою: м. Львів, вул. Ю. Дрогобича, 8 (у дворику)