Vela Shape vs ролико-вакуумний масаж: хто сильніший?

Сучасна косметологія розвивається такими швидкими темпами, що іноді буває важко розібратися серед величезної кількості новинок. Спробуймо сьогодні зрозуміти, чим відрізняються дві найпопулярніші процедури для корекції фігури: ролико-вакуумний масаж (LPG) та Vela Shape. 

Зазначимо, що до обидвох процедур найчастіше звертаються клієнти, які хочуть не тільки забути про целюліт та отримати підтягнуту шкіру, а й позбутися рубців, розтяжок після пологів та розгладити зморшки.

Як працює ролико-вакуумний масаж? 

Вже сама назва процедури підказує нам, що принцип її дії — це вплив на м’які тканини шкіри й масаж із допомогою вакууму. Апарат ніби всмоктує та затримує певну ділянку шкіри й за допомогою роликів робить маніпуляції з розминання жирових складок. 

Залежно від проблемної ділянки, потрібно приблизно 10-15 процедур з інтервалом 1 тиждень. Отож, вам знадобиться від трьох місяців, аби побачити бажані результати.

Який принцип дії Vela Shape

Vela Shape — апарат із категорії ELOS (electrical optical energy). Якщо ми знову звернемося до назви, то побачимо, що апарат діє на шкіру завдяки електричній та оптичній енергії. Додамо до цього ще попередні два види: роликовий і вакуумний масаж — отримаємо апарат подвійної дії, який не залишить жодних шансів целюліту. 

Як це працює:

  1. Інфрачервоні промені нагрівають шкіру до потрібної температури.
  2. Радіочастотна енергія сприяє проникненню тепла вглиб тканин.
  3. Вакуумний пристрій підсилює приплив крові до тканин шкіри та розгладжує її.
  4. Масажні ролики розминають тканину та закріплюють ефект.

Таке поєднання є в очевидному виграші, якщо порівнювати зі звичайним ролико-вакуумним масажем. Обидві процедури призначені для корекції фігури, усунення целюліту та покращення стану шкіри, але перевагою Vela Shape є те, що стійкого ефекту можна досягти швидше. 

Достатньо провести від 8-10 сеансів середньою тривалістю від 30-40 хв, аби не лише усунути целюліт із проблемних зон, але й підтягнути шкіру та зменшити об’єми ділянок тіла, які опрацьовують.

При цьому ефект ви побачите після першого сеансу. Звісно, для досягнення омріяних результатів знадобиться повний курс процедур, а їхня кількість залежатиме від стану шкіри та інших чинників. Та вже після першої процедури:

  • вирівнюється рельєф шкіри;
  • поверхня стає більш еластичною;
  • покращується тонус шкіри.

Якщо ви давно мріяли про красиве тіло — тепер цього досягти набагато легше, ніж здається. Записуйтеся на процедуру Vela Shape у салоні Ренетель (Львів) та особисто переконайтеся в цьому. 

ГРАФІК РОБОТИ У М. ЛЬВІВ:

Понеділок-субота: 9:00-22:00

Неділя: вихідний

телефон: +380987204090

адреса: вул. Ю. Дрогобича, 8