Відповіді на часті запитання про лазерну епіляцію

Коли людина вперше замислюється про епіляцію лазером, в неї виникає безліч питань щодо особливостей методу. Втім, дуже часто ці питання повторюються. Тож аби заощадити ваш час, ми вирішили відповісти у нашому блозі на найчастіші запитання про епіляцію лазером.

1.    Що таке лазерна епіляція та як вона працює

Це ефективний метод видалення волосся, який не порушує цілісність шкіри. Лазер нагріває та руйнує лише меланін всередині волосин: як тих, що вже проросли, так і тих, що знаходяться всередині шкіри. Більше про те, як працює лазер, читайте тут.

2.    Чи безпечна лазерна епіляція для організму

Так, це абсолютно безпечний метод, сертифікований американською асоціацією FDA. Він працює лише на глибині залягання коренів волосин і ніяк не впливає на м’язи чи внутрішні органи. Детальніше про те, чому лазерна епіляція не шкодить здоров’ю, ми писали  у нашому блозі.

3.    Скільки сеансів лазерної епіляції потрібно

В середньому курс складається від 6-8 процедур, однак точна їхня кількість залежить лише від індивідуальних особливостей організму: типу шкіри та волосся, активності росту фолікулів, роботи гормонального фону тощо.

4.    Чи всім підходить лазерна епіляція

Серед протипоказань до проведення процедури переважно серйозні хронічні захворювання: онкологічні хвороби, порушення роботи серцево-судинної системи, діабет тощо. Повний перелік протипоказань читайте тут.

5.    Лазерна епіляція — це боляче?

Все залежить від больового порогу конкретної людини. У клієнтів з чутливою шкірою може виникати дискомфорт, який можна вгамувати за допомогою спеціальних знеболювальних препаратів. У салоні «Ренетель» використовуємо для цього крем на основі лідокаїну.

Крім цього, процедура буде значно комфортнішою, якщо проводити її апаратом із вбудованою системою охолодження. У салоні «Ренетель» використовуємо саме такі апарати (діодні лазери D-Las 70 та D-Las-100).

6.    Який апарат видаляє волосся найкраще

Сьогодні найбільш ефективним типом лазера вважається діодний. У салонах «Ренетель» працюємо з двохвильовими діодними лазерами D-Las 70 та D-Las 100, що успішно видаляють волосся практично будь-якого типу. Більше про всі види лазерів та особливості їхньої роботи можна прочитати у нашій статті.

7.    Як підготуватися до сеансів

За два тижні до сеансу варто уникати засмаги (як природної, так і штучної). За кілька днів до процедури потрібно зробити перерву у використанні спиртовмісних засобів. А за кілька годин до сеансу слід ретельно поголити зону, в якій проводитимуть процедуру. Детальніше про підготовку до процедури читайте також у нашому блозі.

8.    Коли з’являться перші результати

Зазвичай перші результати можна оцінити вже після перших кількох сеансів, адже за правильного підходу до процедури результат не забариться.

9.    Скільки часу триває ефект від лазерної епіляції

Без підтримувальних процедур результат тримається в середньому кілька років, а потім волосини знову починають рости у звичному режимі. Звісно ж, це не стандарт, а швидше усереднений показник. Якщо ви хочете, щоб результат епіляції залишався із вами надовго, слід проходити 1-2 підтримувальні процедури щороку. Детальніше про те, чому ефект від лазерної епіляції не може тривати вічно без підтримки, читайте тут.

10. Чому саме «Ренетель»

Наші клієнти отримують не лише якісну лазерну епіляцію, а й бездоганний сервіс. Для комфорту своїх клієнтів ми:

  • проводимо безкоштовні консультації;
  • фіксуємо вартість процедур на весь курс;
  • безкоштовно складаємо індивідуальний графік процедур і нагадуємо клієнтам про них;
  • регулярно розігруємо знижки у сторіз в інстаграмі.

Тож якщо вам потрібна не просто лазерна епіляція, а ще й комфорт під час процедур, звертайтеся! Команда «Ренетель» завжди рада подбати про видалення небажаного волосся з вашої шкіри.

Для запису телефонуйте: