Як лазерна епіляція покращує вигляд шкіри

Вже перечитали низку джерел, де розповідають все про лазерну епіляцію, але й досі вагаєтеся, чи йти на сеанс? І все тому, що не впевнені, як виглядатиме ваша шкіра після процедури? Розуміємо ваші хвилювання, тому нижче даємо розгорнуте пояснення на цю тему. 

Які відчуття в момент роботи лазера та після сеансу

Все індивідуально та залежить від особистого больового порога людини. Зазвичай клієнти відчувають легке поколювання або пощипування, але оскільки процедура триває не так багато часу, це відчуття швидко минає. Тим, хто більш чутливий, за бажання салони пропонують знеболювальний засіб. Його наносять на шкіру за 15-20 хвилин до виконання процедури на чутливій ділянці (принаймні, так роблять у салоні «Ренетель»).

Як виглядає шкіра відразу після сеансу

Знову ж таки, все залежить від індивідуальних особливостей організму людини. Але зазвичай на ділянці, яку епілював майстер, з’являється легке почервоніння. Це нормальна реакція тіла на дію лазера. Почервоніння виникає, бо теплові промені апарату нагрівають фолікул під шкірою та руйнують його. За кілька годин почервоніння зникає. Аби воно минулося швидше, ще у салоні майстер наносить на проепільовану ділянку «Пантенол», щоб заспокоїти шкіру.

Чи можуть з’явитися опіки або рубці

Звертаєтеся до салону з хорошою репутацією та навченими майстрами — значить застраховуєте себе та свою шкіру від таких випадків. Адже якісний, справний та новий апарат, який правильно налаштували, не нашкодить.

В усіх салонах «Ренетель» користуються лазерними апаратами останнього покоління. У Львові це двохвильовий діодний лазер D-Las 70. В Івано-Франківську — D-Las 100. Обидва — з потужною системою охолодження та потужним лазером, що знищує до 20 % небажаного волосся за перший сеанс (пам’ятайте: лазерна епіляція світлого волосся, пушкового чи сивого не принесе бажаного результату, оскільки в ньому замало меланіну для нагрівання фолікула).

Що може вплинути на вигляд шкіри після лазерної епіляції

Окрім вищеописаних факторів (індивідуальна реакція організму, кваліфікованість майстра, справність апарату) — це, звісно ж, підготовка до сеансу та догляд за шкірою після нього.

Аби мінімізувати візуальні наслідки після лазерної епіляції, дотримуйтеся інструкцій, які ми нагадуємо кожному клієнту. Детально про них ми писали у блогах: «Лазерна епіляція: як підготуватися до процедури» та «Чому важливо дбати про шкіру після сеансу лазерної епіляції».

Чому після епіляції шкіра виглядає більш доглянутою

Після того, як ви пройдете хоча б половину з необхідних процедур лазерної епіляції, помітите, що шкіра стала більш м’якою на вигляд та гладенькою. Чому так? 

Оскільки лазер руйнує фолікул волоска, той більше не «пробиває» шкіру. Відповідно, на ній не з’являються отвори, крізь які він проростає. Тому проепільована ділянка стає більш доглянутою візуально.

Крім того, лазерна епіляція не спричиняє появи врослого волосся, яке не тільки негативно впливає на естетичний вигляд шкіри, а й може стати серйозною проблемою для здоров’я. Навпаки — лазер є одним зі способів боротьби з ним.

А ще причина в тому, що після процедури частина волосся повністю випадає, а частина стає тоншою. Завдяки цьому вже не з’являється жорстка щетина, яка не тільки візуально псує вигляд шкіри, а й неприємна на дотик.

У салоні лазерної епіляції «Ренетель» не залишають шансів жодному небажаному волоску. У нас працюють майстри, які знають свою роботу. Їм ви можете ставити будь-які запитання стосовно процедури: про вплив лазерної епіляції на організм, як підготуватися до сеансу, про інтервали лазерної епіляції тощо.

Після візиту до «Ренетель» ви переконаєтеся, що відповідь на питання «Як позбутися волосся ефективно та безпечно» — це зробити лазерну епіляцію.

Записатися на наші сеанси можна за телефонами: