Як перейти з шугарингу на лазерну епіляцію

Протягом тривалого часу ви видаляли небажане волосся пастою для шугарингу, а тепер хочете перейти на лазерну епіляцію? Чудове рішення! У цьому блозі розповідаємо детальніше про особливості обох методів і те, як перейти з шугарингу на лазерну епіляцію.

Шугаринг: переваги та недоліки

Найчастіше його обирають тому, що він гарантує кілька тижнів свободи від видалення волосся. Втім, якщо пригадати недоліки методу, стає зрозуміло, що за такий результат доводиться дорого платити.

Серед основних мінусів шугарингу:

  • біль під час видалення;
  • необхідність відрощування волосся;
  • високий ризик появи подразнень та врослих волосин.

Тож не дивно, що рано чи пізно чимало людей починають замислюватися про те, як позбутися волосся за допомогою іншого, більш досконалого методу.

Що таке лазерна епіляція та чому вона поза конкуренцією

Видалення волосся за допомогою теплового впливу на пігмент у волосяних фолікулах стало справжньою революцією на ринку послуг. Адже метод виграє за всіма параметрами, зокрема:

  • Тривалістю результату. Після повного курсу епіляції волосся припиняє рости на кілька років, при цьому 1-2 рази на рік потрібно робити підтримувальні процедури — тоді результат зберігатиметься ще довше. Перший результат лазерної епіляції «до і після» можна оцінити вже через кілька процедур. Тоді ж можна й припустити, скільки сеансів лазерної епіляції потрібно саме вам.
  • Рівнем комфорту. Якщо раніше ви видаляли волосся за допомогою шугарингу, то епіляція буде для вас взагалі безболісною. До слова, у салоні «Ренетель» використовуємо знеболювальний крем на основі лідокаїну для клієнтів з чутливою шкірою. Хочете скористатися такою послугою — попередьте про це майстра заздалегідь.
  • Легкістю догляду між процедурами. Ті, хто обирають лазерну епіляцію, не мусять відрощувати волосся і приховувати його під одягом щомісяця. Протягом всього курсу можна сміливо видаляти щетину за допомогою бритви. Детальніше про те, як підготуватися до лазерної епіляції, розповість фахівець у салоні.
  • Вартістю. З урахуванням того, що, на відміну від шугарингу, вам не доведеться відвідувати сеанси лазерної епіляції щомісяця протягом усього життя, вигода стає очевидною.

Як змінити шугаринг на лазерну епіляцію

Насамперед слід почекати 3-4 тижні, щоб відновилися волосяні фолікули, які були травмовані. З цього моменту не варто видаляти волосся воском, цукровою пастою чи за допомогою пінцета, проте можна сміливо використовувати бритву.

Вже за кілька тижнів можна починати курс лазерної епіляції. Важливо пам’ятати, що поєднувати шугаринг та епіляцію не можна, адже тоді ефект від обробки лазером зведеться нанівець.

Звісно ж, у кожному професійному салоні фахівець в деталях розповість про те, як зробити перехід від шугарингу до епіляції максимально плавним і простим. А в деяких салонах (наприклад, у салоні «Ренетель»)  консультують абсолютно безкоштовно.

Крім цього, наші клієнти отримують й інші переваги:

  •      фіксовані ціни протягом всього курсу;
  •      персональні нагадування про сеанси;
  •      розіграш знижок у сторіз в інстаграмі.

Послуги салону «Ренетель» — те, що потрібно, аби просто розслабитися та водночас позбутися небажаного волосся. Адже сучасний догляд за шкірою таким і має бути: комфортним, ефективним, простим!

Для запису на сеанс у «Ренетель» телефонуйте: