За скільки часу можна отримати ефект за допомогою методики Vela Shape

Жінка, яка чогось хоче, — це наче супергероїня, яка готова ставити перед собою масштабні цілі: позбутися целюліту за день або ж зупинити планету, якщо це буде потрібно.

І якщо з другим пунктом ми навряд чи допоможемо, то щодо першого маємо пропозицію, яка вам точно припаде до душі: корекція фігури  методикою Vela Shape. За скільки часу можна отримати омріяну фігуру і від чого це залежить — читайте далі.

А дійсно можна за один день?

Позбутися целюліту — ні, але побачити позитивний ефект від процедури вже після 1-3 сеансів — цілком. Тут важливо розуміти, що методика Vela Shape апаратом Slimming IV — це не те саме, що ліпосакція, хоча саме так її часто подають. 

Не можна просто взяти й викинути жирові клітини за один раз без хірургічного втручання. А ось подіяти на них апаратом Slimming IV, який ми використовуємо, більш ніж реально.

Скільки процедур потрібно

Точну кількість назвати неможливо: ми всі відрізняємося особливостями будови тіла, у нас різна генетика, та й стадії целюліту чи розтяжок різні. Хтось веде активніший спосіб життя чи займається спортом; інші — більш пасивний (що теж впливає на появу целюліту). 

Залежно від ситуації, потрібно від 8-10 процедур з інтервалом 4-7 днів, аби ви впритул наблизилися до фігури своєї мрії. За цей час шкіра помітно підтягнеться, стане значно ніжнішою і більш пружною. А ненависні ямочки або зникнуть, або стануть практично непомітними.

Як все відбувається

Принцип дії апарата Slimming IV такий: він масажує м’які тканини за допомогою вакууму, ніби «переминаючи» масажними роликами жирові складки. Водночас додатково діє оптична та електрична енергія, які розігрівають шкіру до потрібної температури та роблять її сприятливішою до дії апарата.

Що ви отримаєте після курсу:

  • зникнення целюліту; 
  • помітне зменшення об’ємів тіла; 
  • чіткіші контури тіла. 

Тож якщо ви поставили перед собою ціль позбутися набридливих ямочок на сідницях, ніжках чи животику, то будете не просто задоволені: вам захочеться пританцьовувати, побачивши себе нову в дзеркалі.

У багатьох жінок є свої рецепти схуднення, які підходять їм індивідуально, але методика Vela Shape допоможе прискорити дію будь-яких дієт чи занять спортом у кілька разів. Можете їх спокійно поєднувати, це лише підсилить ефект від процедури.

Скажемо по секрету: єдине, про що ви шкодуватимете після курсу процедур, — це про те, що не знали про нього раніше. Тому не зволікайте більше ні дня: ваша ідеальна фігура вже зачекалася на вас!

Записуйтеся на корекцію фігури Vela Shape у Львові, а фахівці салону «Ренетель» подбають про зручний графік та ваш комфорт під час візиту до нас. Ось як ми працюємо:

Понеділок-субота: 9:00-22:00

Неділя: вихідний

телефон: +380987204090

адреса: вул. Ю. Дрогобича, 8