Перший раз: що запитати у фахівця з лазерної епіляції перед початком курсу

Почули про лазерну епіляцію та загорілися ідеєю пройти курс такого догляду? Перший крок до мрії є, а що ж далі? Як обрати салон та що запитати у фахівця, щоб зрозуміти, чи це той салон, який вам потрібен? Більше про це та інші питання, які варто поставити фахівцеві ще до початку курсу, читайте далі у блозі.

1.    «А який у вас досвід роботи з лазером?».

Ви звикли запитувати про це косметолога, перукаря чи майстра з манікюру, і фахівець з лазерної епіляції не повинен бути винятком. Ваш фахівець повинен розуміти, що таке лазерна епіляція та як вона працює, мати досвід роботи з лазерним апаратом і знати все про реакцію шкіри на різні види впливу.

2.    «Який апарат використовують у салоні?»

Це питання одне з найважливіших, адже від типу та якості лазерного апарата залежить результат вашого курсу. У салонах «Ренетель» використовуємо двохвильові діодні лазери. Апарат, з яким працюємо у Львові, — D-Las 70, а в Івано-Франківську епілюємо лазером D-Las 100.

3.    «А можна детальніше про умови надання послуг»

Ціни, графік, акційні пропозиції, комплексні послуги — дізнавайтеся про це заздалегідь та отримуйте не лише крутий результат лазерної епіляції, а й вигідні умови отримання послуги! Обирайте для себе доступні ціни та приємні знижки від «Ренетель».

4.    «Чи безпечна лазерна епіляція саме для мене»

Кваліфікований спеціаліст розповість, що є низка протипоказань до проведення процедури. Серед них: онкологічні та серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, індивідуальна непереносимість процедури тощо. Більше про протипоказання до лазерної епіляції читайте тут.

У «Ренетель» ми завжди організовуємо сеанси так, щоби клієнту було комфортно та безпечно. Не проводимо сеанси без спеціальних захисних окулярів, регулярно дезінфікуємо всі робочі поверхні, оминаємо зони тату та родимки. Видаляємо лише небажане волосся і не зачіпаємо нічого більше!

5.    «Як підготуватися до сеансу?»

Фахівець повинен вам детально пояснити, як підготуватися до лазерної епіляції. Він розповість вам про те, що за кілька годин до процедури потрібно поголити ділянку, яку епілюватимуть, за кілька днів до та після сеансу не слід користуватися спиртовмісними засобами, скрабувати шкіру чи відвідувати басейн. Більше про підготовку до сеансів читайте у нашому блозі.

6. «Як зрозуміти, коли потрібен наступний сеанс?»   

Дата чергової процедури залежить від вашого типу волосся, індивідуальних особливостей організму та лазера, який використовує фахівець.

У «Ренетель» ми ретельно прораховуємо необхідні інтервали лазерної епіляції та нагадуємо вам про наближення дати наступного сеансу особисто.

7. «А що робити після сеансу?»   

Як доглядати за шкірою? Коли можна знову використовувати косметику та ходити в спортзал? Чекати ефекту чи ще не варто? Щоб не зіштовхуватися з сюрпризами, варто поставити фахівцеві ці питання заздалегідь. 

У салоні лазерної епіляції «Ренетель» ми відповімо на ці та інші ваші запитання під час безкоштовних консультацій, які проводимо до та протягом курсу догляду. Надамо вам усю необхідну інформацію, адже прийняти правильне рішення можна лише з урахуванням всіх фактів про курс догляду.

Крім цього, серед переваг нашого салону:

  • фіксовані ціни на весь курс догляду;
  • комплексні процедури, які дозволяють заощаджувати ваші час і кошти;
  • розіграш заохочувальних знижок у сторіз нашої інстаграм-сторінки.

Лазерна епіляція — комфортний спосіб позбутися небажаного волосся на роки! З таким доглядом гоління залишиться лише спогадом.

Щоб записатися, телефонуйте: